Aanmeldingen

Aanmeldingen



Onderstaand de lijst met aanmeldingen.
De termijn voor het aanmelden (tot en met 26 mei) is inmiddels verstreken.
Mocht u zich wel aangemeld hebben en staat uw naam niet op de lijst, stuur dan een mailtje naar jubileum@bekkerveld.com.
Mocht u onverhoopt toch verhinderd zijn, stuur dan een mail met bericht van verhindering aan jubileum@bekkerveld.com.

Achternaam Tussenvoegsels Voornaam Team Seizoen
Alzer Harry A1 1989-1990
Alzer Luc 6e 2002-2003
Alzer Paul B1 1980-1981
America Jan
America Rosie Vrouwen 2 2008-2009
America Rudie
Anthonio Humphrey E4 2018-2019
Bardoul Jan
Bardoul Kees 2e
Bardoul Peter
Bertholet Jan 6e 2000-2001
Bindels Jac 4e 2002-2003
Boers Wouter 6e 2002-2003
Bol Jan
Boomgaard van de Rinus
Boosten Mark 1e 2004-2005
Bos van den Leon A1 1989-1990
Breemer John 1e 1996-1997
Broekmans Herman A2 1968-1969
Brouns Hans
Brouns Sander A1 1989-1990
Brouwers Roel D3 1965-1966
Claessens Guy Veteranen 2010-2011
Claessens Patrick
Coolen Floris 1e 2007-2008
Coumans Noel
Cremers Henricus 3e 1967-1968
Croes Jos 3e 2010-2011
Cuijpers Bas
Cuijpers Jan
Cuijpers Ton B1 1965-1966
Dacier Luuk 1e 2012-2013
Daemen Bêr 1e 1975-1976
Dautzenberg Rob
Dhondt Eric-Jan 1e 1988-1997
Dhondt Johan Veteranen 1990-1991
Feron Mark 6e 1990-1991
Ficker Frank 1e 2009-2011
Fijneman Victor A1 1985-1986
Frijns Wim 6e 1992-1993
Georgopoulos Pano 1e 1988-1989
Gerards Ton 1e 1961-1962
Gielkens Peter A1 1973-1974
Gildeman Thierry 1e 2007-2008
Gillissen Fred Veteranen 1990-1991
Goertzen-van Kerkoerle Jeanne
Gorissen Harrie A1 1964-1965
Grapendaal Gert-Jan D1 1985-1986
Grift Rai 1980-1981
Groot de Marcel 6e 2002-2003
Gulick Van Jos Veteranen 2017-2018
Haan Jos 2e 2009-2010
Habets Henk 1e 1983-1989
Haenen Winny B1 1958-1959
Harnischmacher Leo 1e 1979-1980
Hertog Giel 3e
Hertog Paul 6e 1988-1989
Hertog Stefan 6e 2007-2008
Hoeven van der Joey
Hollewijn Jeroen
Hommerich van Jos A1 1964-1965
Houben Wil 6e 1982-1983
Houtackers Jen 4e 1970-1971
Houtackers Theo 4e 1970-1971
Hueber Hans 4e 1970-1971
Hueber Leo 4e 1970-1971
Hugten van Frank 6e 2007-2008
Jaarsma Dick 3e 1971-1972
Jamar Achille 6e 2003-2004
Janclaes Robert Veteranen 2008-2009
Janssen Hans A1 1989-1990
Janssen Michiel 6e 2002-2003
Janssen Richard 6e 1990-1991
Janssen Thijs
Jongen Sjir A1 1964-1965
Karsten Eef
Keane Robin 6e 1992-1993
Kerkoerle van Hans 1e 1961-1965
Kerkoerle van Hans jr
Kerkoerle van Ton 1e 1961-1965
Kessels Rob
Kleinen Freek 1e
Kleinen Rick 1e
Kleut van de Ed 6e 2002-2003
Kokol Valentino F1 2018-2019
Kuijer Thomas 1e 2006-2007
Kuijpers Jan B1 1999-2000
Kuijpers Jesse B1 2000-2001
Kuiten Rob 6e 1983-1984
Kusters Theo
Laar van de John 8e 1981-1982
Laar van de Marcel 1e 1996-1997
Laar van de Peter A1 1985-1986
Lebouille Boy
Lechner Paul 6e 2002-2003
Leijten Chrissie Vrouwen 1 2005-2006
Lenaers Mark
Leufkens Frans
Luiten Frans B1 1965-1966
Luiten Rob
Mans Wouter
Mattaar Tim 5e 1977-1978
Meegeren van Roger 1e 2012-2013
Meijer Eva Vrouwen 1 2005-2006
Mertens Gerard 3e 1982-1983
Meyer Ron
Moolenaar Ron 1e 1977-1978
Mooren Frans 6e 1992-1993
Nöllgen Twan B1 1980-1981
Notermans Jef
Ooms Hans
Opbroek Harrie 1e 1995-1996
Opheij Eric
Opheij Tom
Palmen Frans
Pepels Jacques 4e 1970-1971
Peters Coen
Petit Felix E1 1972-1973
Pieters Wiel 6e 2002-2003
Ploum Miquel
Plum Rick 1e 2006-2007
Prudon Maike Vrouwen 1 2005-2006
Quaedvlieg Lars 3e 2003-2004
Ramaekers Jef
Ramaekers Juul 1e 2004-2005
Ramaekers Paul 5e
Rees Van Joop A1 1946-1947
Reijnders Marcel E1 1972-1973
Ritzen Ruud A1 1964-1965
Roeks Rick
Rosaria Fidel
Rozestraten Hans 6e 2002-2003
Rozestraten Rolf 6e 2002-2003
Satijn Paul 1960-1961
Scheepers Hub 1e 1961-1962
Scheepers Louis 8e
Scheepers Stan 6e 2002-2003
Scheepers Ties A1 1989-1990
Schoenmaeckers Cor 6e
Schoenmakers Jelle
Schrijnemaekers Hans Veteranen 2018-2019
Schröder Ger
Sieben Jos B1 1958-1959
Sieben Sonny 4e 2013-2014
Sijpesteijn Ruben B1 1999-2000
Simons Edgar 6e 1978-1979
Simons Wim
Slot Jaap Jan
Smeets Jos 6e 2002-2003
Smeets Ward B1 1999-2000
Snoeren Ronald 1e 2002-2003
Spijkers Leo
Spijkers Paul
Starmans Ron B1 1999-2000
Stevens Jo 1e 2009-2010
Stroeks Vera Vrouwen 1 2009-2010
Stroucken Bert A2 1968-1970
Stroucken Jill Vrouwen 2
Stroucken-Vincken Fia
Teeken Gerard A1 1956-1957
Teeken Kees A1 1964-1965
Vaessen Wiel
Valkenburg Chris
Valkenburg Dio 3e 1970-1971
Valkenburg-Brandts Marianne
Valkenburg Peter A1 1964-1965
Velzen van Sjors 1e
Verberne Ron 6e 2003-2004
Verboeket Josan B1 1959-1960
Verheezen Henk 1e 2007-2008
Verheezen Jo B1 2000-2001
Verhoef Fons Veteranen
Vervoort Leo 2e 1976-1977
Vervoort Roy
Videler Jos B1 1958-1959
Videler Toon 3e 1969-1971
Vleugels Pie A1 1989-1990
Voragen John
Voragen Leon B1 1958-1959
Voragen Rob 3e 1979-1980
Vrouenraets Bram 2e 1995-1996
Wachman Rudi 1e 1971-1972
Wauthele Frans A1 1989-1990
Weck Raúl
Weijers Pascal 2e 1995-1996
Wever de Maarten 6e 2002-2003
Weyers Roy E1 1978-1979
Weyers Sjef 5e 1984-1985
Wiertz Bart B1 1984-1985
Wijk van Chelley Vrouwen 1 2006-2007
Willems Maarten 6e 1992-1993
Willems Mario
Wingen Marcel 8e 2018-2019
Wingen Rob 2e 1981-1982
Winkelmolen Ditmar
Yzermans Albert B1 1983-1984
Zotti Michele 1e 2012-2013

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!